Öne Çıkanlar öğretmen Uzman Yardımcılığı Giriş Sınavı yüz yüze eğitim not düzenleme işlemleri memur

Hayalimdeki Çin Resim Yarışması (30 Nisan 2021)

Genel Müdür Bakan a. Cengiz Mete imzalı resmi yazıda ''Uluslararası Bilimsel ve Kültürel Araştırmalar Vakfı tarafından 3 Mayıs 2021 ile 5 Haziran 2021 tarihleri arasında Türkiye geneli resmi/özel ortaöğretim kurumlarında öğrenim gören öğrencilere yönelik ''Hayalimdeki Çin Resim Yarışması'' düzenleme talebi Genel Müdürlüğümüz evrak kayıtlı 7 Nisan 2021 tarihli 23775590 sayılı yazı ile bildirilmiştir.

Duyurusuna http://ogm.meb.gov.tr/www/yarisma/kategori/19 bağlantısından ulaşılabilecek olan ve çevrim içi olarak gerçekleştirilecek söz konusu etkinliğin; Türkiye Cumhuriyeti Anayasası, Milli Eğitim Temel Kanunu ile Türk Milli Eğitiminin genel amaçlarına uygun olarak, 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na Milli Eğitim Bakanlığı Sosyal Etkinlik İzinleri Yönergesi'nin 5'inci maddesinin on brinci fıkrası hükümlerine ve yürürlükteki diğer tüm düzenlemelerde belirtilen hüküm, esas ve amaçlara aykırılık teşkil etmeyecek şekilde, denetimleri ilgili okul, ilçe/il milli eğitim müdürlükleri tarafından gerçekleştirilmek üzere, gönüllülük esasına göre, ücretsiz olarak yapılması ve etkinlik raporunun da etkinlik başvuru sahibi Uluslararası Bilimsel ve Kültürel Araştırmalar Vakfı tarafından etkinlik birimini takip eden 30 gün içerisinde (23 Temmuz 2021 tarihine kadar) http://meb.ai/rrp56 bağlantısında yer alan formata uygun olarak doldurulduktan sonra ogm.sosetk@meb.gov.tr adresine gönderilmesi hususunda bilgilerinizi ve gereğini arz/rica ederim.'' denilmiştir.

Yarışma ile ilgili geniş bilgi için http://ubikav.org.tr/2021/03/15/hayalimdeki-cin-resim-yarismasi-2021/ linkini tıklayabilirsiniz.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.