Öne Çıkanlar Ercan AKSU Yapay Zeka Dersi 2024 Yılı DGUY Sınavı Soru ve Cevapları BİM 9 Nisan 2024 Aktüel Ürünler 2018 Yılı Ramazan Ayı İmsakiyesi

Günün Önemli Kararları (18 Ekim 2023)

2023/463 Karar Sayılı Karara göre; Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurulu Üyeliğine, 6701 sayılı Türkiye İnsan Haklan ve Eşitlik Kurumu Kanununun 10 uncu maddesi ile 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2, 3 ve 7 nci maddeleri gereğince Yunus Emre KARAOSMANOGLU atanmıştır.

2023/464 Karar Sayılı Karara göre; Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığında açık bulunan Müfettişliklere, yapılan yeterlik sınavında başarı gösteren Müfettiş Yardımcılan Ahmet KARA, Muhammet Mustafa İMANCI, Nesibe Gökçen BATIER, Hicran KÖSE ve Mustafa GÖVYAPRAK 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince atanmıştır.

2023/465 Karar Sayılı Karara göre; Ekli listede yer alan İçişleri Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşları Üst Kademe Kamu Yöneticiliklerine, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2, 3 ve 4 üncü maddeleri gereğince hizalarında belirtilen kişiler atanmıştır.

17/10/2023 TARİHLİ VE 2023/465 SAYILI KARARIN EKİ LİSTE

SIRA NO - UNVANI - ADI SOYADI

1- İller İdaresi Genel Müdürü Mehmet Emin BİLMEZ

2- Personel Genel Müdürü Nedim AKMEŞE

3- Hukuk Hizmetleri Genel Müdürü Abdullah KORKMAZ

4- Bilgi Teknolojileri Genel Müdürü Muhammet Selami YAZICI

5- Strateji Geliştirme Başkanı Mehmet MUT

6- Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Başkan Yardımcısı Önder BOZKURT

7- Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Başkan Yardımcısı Hamza TAŞDELEN

8- Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem ve Risk Azaltma Genel Müdürü Orhan TATAR

9- Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Afetlere Müdahale Genel Muduru Sadi ERGİN

10- Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Barınma ve Yapım İşleri Genel Müdürü Ahmet Nehar POÇAN

11- Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Cengiz GEVREK

12- Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Rehberlik ve Denetim Başkanı Mustafa GÜNGÖR

13- Göç İdaresi Başkanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Davut DÜZGÜN

2023/466 Karar Sayılı Karara göre; Göç İdaresi Başkanlığı Yabancılar Genel Müdürü Gözde ÖZKORUL, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 4 üncü maddesi gereğince görevden alınmıştır.

2023/467 Karar Sayılı Karara göre; Milli Eğitim Bakanlığında açık bulunan; Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Sinan AYDIN, Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Ahmet ALİREİSOGLU, Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Harun TÜYSÜZ, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince atanmıştır.

2023/468 Karar Sayılı Karara göre; Tarım ve Orman Bakanlığında açık bulunan Tütün ve Alkol Dairesi Başkanlığına, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Uğur YALÇIN atanmıştır.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.