Öne Çıkanlar Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı Gelir Vergisi Genel Tebliği rektör atamaları Ticaret Bakanlığı 12 bin sağlık personeli

Günün Önemli Kararları (31 Mayıs 2024)

20247155 Karar Sayılı Karara göre; Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı iş Müfettişleri Ali AKKURT ve Embiya YILDIRIM, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 nci maddesi gereğince bu görevlerinden alınmıştır.

20247156 Karar Sayılı Karara göre; Hazine ve Maliye Bakanlığında açık bulunan Hazine ve Maliye Başmüfettişliklerine, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Hazine ve Maliye Müfettişleri Bayram MAVİ, Hanifi PEKDEMİR, Oğuzhan UZUNER, Pınar BİLGEN ve Talha KOÇ atanmıştır.

20247157 Karar Sayılı Karara göre; Hazine ve Maliye Bakanlığında açık bulunan Hazine Başkontrolörlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Hazine Kontrolörü Meryem KOŞAR atanmıştır.

20247158 Karar Sayılı Karara göre; Hazine ve Maliye Bakanlığında açık bulunan Hazine Kontrolörlüklerine, yapılan yeterlik sınavında başarı gösteren ekli listede yer alan Stajyer Hazine Kontrolörleri 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince atanmıştır.

20247159 Karar Sayılı Karara göre; Kültür ve Turizm Bakanlığında açık bulunan Başmüfettişliklere, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Müfettişler Mehmet Yavuz ATEŞ, Erdinç YILMAZ ve Mustafa BABUR atanmıştır.

20247160 Karar Sayılı Karara göre; Kültür ve Turizm Bakanlığı Bayburt İl Kültür ve Turizm Müdürü Bekir KURTOĞLU, Gümüşhane İl Kültür ve Turizm Müdürü Hüseyin ATEŞ 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 nci maddesi gereğince görevden alınmıştır.

20247161 Karar Sayılı Karara göre; Sanayi ve Teknoloji Bakanlığında açık bulunan Müfettişliklere, yapılan yeterlik sınavında başarı gösteren Müfettiş Yardımcıları Yunus Emre ASİL, Emre AKGÜN, Mustafa MERMER, Safa ALAGÖZ, Harun ÜNAL, Esra DURSUN ve Sefa KAYA 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince atanmıştır.

20247162 Karar Sayılı Karara göre; Tarım ve Orman Bakanlığında açık bulunan Başmüfettişliğe, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Sezai YÜCEL atanmıştır.

20247164 Karar Sayılı Karara göre; Tarım ve Orman Bakanlığında açık bulunan Başmüfettişliklere, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Müfettişler Yusuf Oğuz DÜNDAR, Haşan ÇAĞLAYANKAYA, Onur EMİNOĞLU, Asuman BORA, Samet DOĞAN ve Fatih DİLER atanmıştır.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.