Öne Çıkanlar Milli Eğitim Şurası Hak-İş Konfederasyonu Başkanı Mahmut Arslan Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (EYTSYDD) Yükseköğretim Kurulu Aralık ayı

Atama ve Görevden Alma Kararları (3 Temmuz 2021)

2021/290 Karar Sayılı Karara göre; Diyanet İşleri Başkanlığı'nda açık bulunan Muğla İl Müftülüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Yaşar ÇAPÇI atanmıştır.

2021/291 Karar Sayılı Karara göre; Sosyal Güvenlik Kurumu'nda açık bulunan Yönetim Kurulu Üyeliğine, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri ile 4 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 408 inci maddesi gereğince Abdulkadir Bülent AYTAÇ atanmıştır.

2021/292 Karar Sayılı Karara göre; Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Yasin ERDOĞAN atanmıştır.

2021/293 Karar Sayılı Karara göre; Elektrik Üretim A.Ş. Genel Müdürlüğü'nde açık bulunan Yönetim Kurulu Üyeliğine, 233 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 8 inci maddesi ile 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Zafer SÜMENGEN atanmıştır.

2021/294 Karar Sayılı Karara göre; Kültür ve Turizm Bakanlığı'nda açık bulunan Batman İ1 Kültür ve Turizm Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Mehmet İhsan ASLANLI atanmıştır.

2021/295 Karar Sayılı Karara göre; Kültür ve Turizm Bakanlığı'nda açık bulunan Tekirdağ 11 Kültür ve Turizm Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Ahmet HACIOĞLU atanmıştır.

2021/296 Karar Sayılı Karara göre; Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Artvin İ1 Müdürü Hayri YOLOGLU, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 nci maddesi gereğince görevden alınmıştır.

2021/297 Karar Sayılı Karara göre; Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nda açık bulunan Ağrı İl Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Şükrü Fatih NURDAĞLI atanmıştır.

2021/298 Karar Sayılı Karara göre; Tarım ve Orman Bakanlığı'nda açık bulunan IX. Bölge Müdürlüğüne Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Musa KAYA atanmıştır.

2021/299 Karar Sayılı Karara göre; 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Tarım ve Orman Bakanlığı; Adıyaman İl Tarım ve Orman Müdürü Adil Alan, Balıkesir İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne Erkan ALKAN, Edirne İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne Atilla BAYAZIT, Eskişehir İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne Ender Muhammed GÜMÜŞ, Karaman İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne Yusuf ŞAHİNBAŞ, atanmıştır.

2021/300 Karar Sayılı Karara göre; 233 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 8 inci maddesi ile 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü; Genel Müdür Yardımcısı İsmail Selay MÜREY, Yönetim Kurulu Üyesi Yunus Emre AYÖZEN görevden alınmış, Genel Müdür Yardımcılığına ve Yönetim Kurulu Üyeliğine Fatih ÇAKMAK, atanmıştır.

Anahtar Kelimeler:
AtamaGörevden Alma
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.