Öne Çıkanlar Temiz Aralıklı Kateterizasyon öğretmen Adalet Bakanlığına Ait Kararlar ASDEP Personeli Alınacak Acil Tıp Teknisyenleri (ATT) Kadro Bekliyor

Günün Önemli Kararları (14 Ocak 2023)

2023/25 Karar Sayılı Karara göre; Adli Tıp Kurumu Altıncı Adli Tıp İhtisas Kurulu Adli Tıp Üyeliğine, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Uzm. Dr. Gamze BAŞ atanmıştır.

2023/26 Karar Sayılı Karara göre; Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Afyonkarahisar İl Müdürü Bekir YÜMNÜ, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 nci maddesi gereğince görevden alınmıştır.

2023/27 Karar Sayılı Karara göre; Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Çorum İl Müdürü Yahya ÇOBAN, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 nci maddesi gereğince görevden alınmıştır.

2023/28 Karar Sayılı Karara göre; Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığında açık bulunan Hukuk Hizmetleri Genel Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Emrah AYTEKİN atanmıştır.

2023/29 Karar Sayılı Karara göre; Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığında açık bulunan Uluslararası İşgücü Genel Müdür Yardımcılığına, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Metehan ÖZCAN atanmıştır.

2023/30 Karar Sayılı Karara göre; Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığında açık bulunan İş Başmüfettişliklerine, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince iş Müfettişleri Zeynep AKYÜREK ORMAN, Gözde Begüm AKYOL ve Safa KIZIL atanmıştır.

2023/31 Karar Sayılı Karara göre; Sosyal Güvenlik Kurumunda açık bulunan Başkan Yardımcılığına ve Yönetim Kurulu Üyeliğine, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri ile 4 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 408 inci maddesi gereğince Oğuzhan TEKİN atanmıştır.

2023/32 Karar Sayılı Karara göre; 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı İzmir Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ömer ALBAYRAK, Balıkesir Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Sadullah ÖZEL, Giresun Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Cengiz VAROL görevden alınmış; İzmir Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne, Muğla Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ömür ÖZDİL, Muğla Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne, Ağrı Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Emin Oral BÜLBÜLOĞLU, Balıkesir Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne, Elazığ Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Kadir KANDEMİR, Elazığ Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Hikmet ŞİŞECİOGLU, Erzurum Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Faruk ÇELİK, Manisa Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Melih Melik KARA, Çorum Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Cemal İbrahim YALÇIN atanmıştır.

2023/33 Karar Sayılı Karara göre; Kültür ve Turizm Bakanlığı Burdur İl Kültür ve Turizm Müdürü Abdullah KILIÇ, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 nci maddesi gereğince görevden alınmıştır.

2023/34 Karar Sayılı Karara göre; Milli Eğitim Bakanlığı Gümüşhane İl Milli Eğitim Müdürlüğüne, Afyonkarahisar 11 Milli Eğitim Müdürü Metin YALÇIN, Afyonkarahisar 11 Milli Eğitim Müdürlüğüne Miraç SÜNNETÇİ 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince atanmıştır.

2023/35 Karar Sayılı Karara göre; Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığında açık bulunan Müfettişliğe, 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin ek 35 inci maddesi ile 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Murat YILDIZ atanmıştır.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.